Myśleliście kiedyś o tym, żeby zaszaleć i zostać biegającym Mikołajem? Jeśli nie, to już najwyższy czas pomyśleć, bo właśnie teraz zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie w samym centrum miasta – Bunt Mikołajów!

Skoro zobaczenie kominiarza może przynieść szczęście, to co dopiero zobaczenie na własne oczy setek Mikołajów, ba, bycie jedną / jednym z nich – szczęście murowane.  Takie właśnie mamy plany podczas drugiego Buntu Mikołajów w Niepołomicach – chcemy widzieć tylko szczęśliwe, zaróżowione emocjami buzie.

W pakiecie startowym cudownie czerwona koszulka i mikołajkowa czapka. Na każdego, kto przebiegnie dystans 5 km, czeka pamiątkowy medal, którego widok będzie rozweselać Was przez następny rok.

Mało? Tak, wiemy, że to czas świąt i obdarowywania, dlatego:

– każdy zawodnik otrzyma na mecie fantastyczny mikołajkowy upominek

– nagradzamy 6 osób (K/M) w kategorii open

– nagradzamy 30 osób (K/M) w kategoriach wiekowych (+30/+40/+50/+60/ 60+)

– nagradzamy 4 osoby w kategorii “Superowy strój biegowy”.

A to nie jedyne niespodzianki! Zadbamy również o to, żeby było Wam ciepło i przyjemnie. W Izbie Regionalnej, w której odbierać będziecie pakiety startowe, wypieczemy dla Was świąteczne pierniczki i przygotujemy zimową herbatę.

Lista startowa zapełnia się szybko, dlatego zwiększyliśmy limit miejsc do 500 w myśl hasła „Im nas więcej, tym nam cieplej”.

Nie może Was zabraknąć! To będzie najbardziej energetyczny grudniowy wieczór w Niepołomicach i jesteśmy przekonani, że nie tylko spełnicie się na polu sportowych zmagań, ale i wyjedziecie ze wspomnieniami, które towarzyszyć Wam będą przez długi czas.

To co? Buntujecie się?

Zapraszamy do zapisów.