Poprawiono dn.: 29.03.2023

6 ślicznych szczeniaków pilnie potrzebuje troskliwego, kochającego właściciela. Pupile przebywają w Schronisku Psie Pole i czekają na dobry dom. 

Jeśli poszukujecie wiernych towarzyszy i oddanych członków rodziny, koniecznie zaglądnijcie na stronę schroniska.

Gmina Niepołomice współpracuje z tą placówką od lat i trafiają tam również zwierzęta znalezione na naszym terenie.

Zachęcamy do poznania czworonogów:

DAFI– Około 5-tygodniowy piesio, ważący 1,5 kg. To bardzo miły, wesoły i kontaktowy pieseczek. Prawdopodobnie wyrośnie na średniego psiaka. Więcej szczegółów na https://schroniskopsiepole.pl/Project/dafi/.

DODO – Uroczy szczeniak. Ma 5 tygodni i waży 1,4 kg. Wyrośnie na średniego pieska. Jest bardzo miły, wesoły i kontaktowy.  Uwielbia zabawy z innymi psami. Więcej o pupilu można przeczytać na https://schroniskopsiepole.pl/Project/dodo/.

DŻODŻO – Około 5-tygodniowy piesio, ważący 1,3 kg. To bardzo miły, wesoły i kontaktowy pieseczek. Prawdopodobnie wyrośnie na średniego psiaka. O szczegółach dotyczących psiaka przeczytacie na https://schroniskopsiepole.pl/Project/dzodzo/.

DŻIDŻI – Malutka suczka w wieku ok. 5 tygodni. Dżidżi jest wesoła, jak każdy szczeniak uwielbia dokazywać i się bawić. Jest bardzo miła, wesoła i kontaktowa. Prawdopodobnie wyrośnie na średniego psiaka. O szczegółach dotyczących psiaka przeczytacie na https://schroniskopsiepole.pl/Project/dzidzi-2/.

DIDI – Malutka suczka w wieku ok. 5 tygodni. Didi jest wesoła, jak każdy szczeniak uwielbia dokazywać i się bawić. Jest bardzo miła, wesoła i kontaktowa. Prawdopodobnie wyrośnie na średniego psiaka. O szczegółach dotyczących psiaka przeczytacie na https://schroniskopsiepole.pl/Project/didi/.

MALWINKA – Malutka suczka w wieku ok. 5 tygodni, przyjechała do schroniska z mamą i 5 siostrami. Malwinka jest wesoła, jak każdy szczeniak uwielbia dokazywać i się bawić. Szaleje z siostrami na całego, wtedy kiedy nie śpi. O szczegółach dotyczących psiaka przeczytacie na https://schroniskopsiepole.pl/Project/malwinka/.

Wszystkie psiaki przeszły komplet szczepień. Są zdrowe. Zostały odrobaczone i odpchlone. Są zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostaną wykastrowane i wysterelizowane. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Sterylizacja / kastracja szczeniąt adoptowanych w schronisku wykonywana jest bezpłatnie!

Jeśli ktoś rozważa adopcję pupili, prosimy o kontakt ze schroniskiem: adopcje – 793 993 779.