Poprawiono dn.: 30.01.2023

W najbliższą niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Niepołomice jak co roku przyłącza się do orkiestrowego grania! Chcemy wygrać z sepsą! – to hasło tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Siedziba niepołomickiego Sztabu będzie się mieścić w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Datki będzie można wpłacić bezpośrednio do puszki sztabowej lub zakupić orkiestrowe gadżety: koszulki, kalendarze, notesy, magnesy i breloczki.

Ponadto 35 ekip wolontariuszy wyruszy kwestować na miasto oraz do sołectw naszej gminy.

Miłośnicy offroadowej jazdy będą mogli się wyszaleć i sprawdzić swoje pojazdy na specjalnie przygotowanym terenie. Dzięki uprzejmości i dobremu sercu właściciela firmy TRANS-ZIEM, Pana Zbigniewa Jasiewicza, kolejny raz taplać się będziemy na wybornym terenie starego osiedla Żubr w Niepołomicach (czyli w tym samym miejscu co w roku ubiegłym). Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: https://offroadlovers.pl/

7:30 – OTWARCIE biura zawodów
8:00 – OBOWIĄZKOWA ODPRAWA dla startujących w kategorii KOZAK oraz TURYSTA
8:30 – START kategorii KOZAK (trasa niebieska)
8:30 – START kategorii TURYSTA (trasa zielona)
11:00 – OBOWIĄZKOWA ODPRAWA dla startujących w kategorii NIEPOŁOMNY oraz DZIK
11:30 – WIELKA AUKCJA OFFroadLOVERS | licytacja sprzętu offroad i gadżetów podarowanych przez naszych wspaniałych Sponsorów
12:15 – DEKORACJA zwycięzców w kategorii KOZAK i TURYSTA
12:30 – START kategorii NIEPOŁOMNY (trasa KOZAK + bonusy)
12:30 – START kategorii DZIK (trasa TURYSTA + bonusy)
15:30 – DEKORACJA zwycięzców w kategorii NIEPOŁOMNY oraz DZIK
16:00 – Zamknięcie imprezy

Od godziny 14.00 na ul. Zamkowej w Niepołomicach będzie można zobaczyć dynamiczne pokazy strażackie, nowoczesne pojazdy ratownicze, a także przyswoić sobie wiedzę z zakresu pierwszej pomocy.

Cały czas funkcjonuje również eSkarbonka niepołomickiego sztabu, do której również możecie się dorzucać. Więcej informacji o tegorocznym Finale WOŚP dostępne są na profilu Facebook Sztabu WOŚP Niepołomice.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.