Nabór do Budżetu Obywatelskiego 2019 rozpocznie się w poniedziałek 16 kwietnia i potrwa do 23 kwietnia. Formularze można składać w wersji elektronicznej i papierowej. Znów zadecydujmy o milionie złotych.

Projekt do Budżetu Obywatelskiego 2019 może napisać każdy mieszkaniec gminy. W tym roku zrezygnowano z konieczności zameldowania, co więcej nie trzeba też mieć ukończone 16 lat. Zgłaszając zadanie należy wypełnić formularz i dołączyć do niego listę poparcia, która jest załącznikiem obowiązkowym. Formularz można złożyć poprzez stronę https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/ lub wysłać listem na adres Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach (Plac Zwycięstwa 13, 32-005 Niepołomice), z dopiskiem „Budżet Obywatelski” lub złożyć osobiście w urzędzie z potwierdzeniem wpływu.

Przez tydzień trwania naboru będzie możliwość konsultacji wniosków.

Pracownik Referatu Promocji Urzędu Miasta będzie do Państwa dyspozycji w Laboratorium Aktywności Społecznej, ul.Bocheńska 26, tel. 12 284 87 47 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00 i 21 kwietnia (sobota) w godzinach od 10.00 do 14.00.

Niezbędne dokumenty w tym: Regulamin Budżetu Obywatelskiego, formularz zgłoszeniowy, podział środków na osiedla i sołectwa, załączniki znajdziecie Państwo na stronie https://niepolomice.budzet-obywatelski.org/ .