Poprawiono dn.: 08.05.2024

Czy można zrzucić 90 kilogramów w ciągu 18 miesięcy? Jak wygląda droga od niemożliwego do możliwego? Zapraszamy na spotkanie z Mariuszem Klima, znanym jako Panda, które będzie solidną dawką motywacji, porad i wsparcia dla każdego, kto marzy o lepszej wersji siebie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z niezwykłą postacią, Mariuszem “Pandą” Klimą, który w ciągu 18 miesięcy swojego życia zrzucił niewyobrażalne dla wielu 90 kg nadwagi i jest żywym dowodem na to, że „niemożliwe nie istnieje”.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

Pokonaj lenia, pokonasz grubasa” – to hasło dyskusji o zdobywaniu swoich marzeń, wytrwałości i determinacji w osiąganiu celów. Mariusz dowiódł, że nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno na zmiany, a zwłaszcza na te, które wiążą się z dbałością o swoje samopoczucie i zdrowie.

Rozmowa rozpocznie się 9 maja 2024 roku o godzinie 18.00, w sali Łukowej Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Gospodarzem spotkania będzie Szymon Urban, który poprowadzi rozmowę z Mariuszem na temat jego niesamowitej przemiany, codziennej pracy oraz o tym, jak inni mogą korzystać z jego doświadczeń.

Nie przegap okazji, aby posłuchać i porozmawiać z osobą, która mimo wielu przeciwności, z dumą rzuciła wyzwanie swoim słabościom, a swoją siłą i determinacją inspiruje i motywuje innych. 

Poznaj konkretne porady i triki, które pomogły Mariuszowi. Kto wie, może stanie się to źródłem inspiracji też dla Twojej przemiany!

Do zobaczenia 18 kwietnia w Zamku Królewskim w Niepołomicach!