Informacje na temat wyborów Prezydenta RP 2020

W tym dziale znajdziecie Państwo najważniejsze informacje na temat wyborów Prezydenta RP w 2020 roku.

Wybory Prezydenta RP odbędą się w niedzielę 28 czerwca 2020 r. Lokalne wyborcze będą otwarte w godz. 7:00-21:00.

Serwis informacyjny dla wyborców dotyczący wszystkich wyborów oraz referendów ogólnokrajowych
(prowadzony przez Państwową Komisję Wyborczą)

wybory.gov.pl

Wyniki I tury wyborów w gminie Niepołomice.

KandydatGłosyW proc.
Andrzej Sebastian Duda707645,10
Rafał Trzaskowski404325,80
Szymon Franciszek Hołownia240615,34
Krzysztof Bosak12948,25
Władysław Marcin Kosiniak-Kamysz4452,84
Robert Biedroń2781,77
Stanisław Józef Żółtek510,33
Marek Jakubiak380,24
Mirosław Mariusz Piotrowski220,14
Paweł Jan Tanajno210,13
Waldemar Włodzimierz Witkowski110,07
Łącznie15689100

Tutaj możecie Państwo sprawdzić, w którym obwodzie do głosowania znajduje się Państwa ulica lub sołectwo i gdzie mieści się właściwa dla Państwa obwodu komisja.

Nr obwodu głosowaniaGranice obwodu głosowaniaSiedziba obwodowej komisji wyborczej
1Niepołomice, osiedle Boryczów, ulice: 6 Batalionu, Balonowa, Brzezinki, Czerwonych Beretów, dr Rudolfa Diesla, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Generała Włodzimierza Potasińskiego, Grabska (do Rudolfa Diesla do nr 7), Graniczna, Komandosów, Lotnicza, Ludowa, Mokra, Nawigatorów, Oficerska, Olchowa, Pilotów, Płaszowska, Podoficerska, Polna, Saperów, Spadochroniarzy, Strzelców, Strzelecka, Wielicka, Władysława Wimmera (od Staniątek do Płaszowskiej) , Niepołomice, osiedle Piaski, ulice: Anny, Brzeska (od rzeki Drwinki do Puszczy), Długa, Droga Królewska (od nr 29), Grzybowa, Karola, Kątowa, Myśliwska (nr parzyste od nr 14, nr nieparzyste od nr 35), Okrężna, Osiedle Błoto, Osiedle Królowej Bony, Piaskowa, Ples, Podlesie, Smutna, Sosnowa, Ścieżka Głogowa, Wojciecha, Torfowa, Zawiła.Zamek Królewski w Niepołomicach, ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice
2Niepołomice, osiedle Śródmieście, ulice: 3 Maja, Adama Mickiewicza, Bankowa, Bocheńska (nr parzyste do 10, nr nieparzyste do 15), Cmentarna, Droga Królewska (do nr 28), Grunwaldzka, Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Księcia Witolda, Kusocińskiego, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Na Grobli (nr nieparzyste do 3), Osiedlowa, Parkowa, Piękna, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Zwycięstwa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rynek, Spółdzielcza, Szeroka, Szewska, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Ułanów, Wąska, Zamkowa.Zamek Królewski w Niepołomicach, ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
3Niepołomice, osiedle Zakościele, ulice: Aleja Dębowa, Bocheńska (nr parzyste od 12, nr nieparzyste od 17), Bohaterów Getta, Bohaterów Westerplatte, Borówkowa, Brzozowa, Franciszka Ziemby, Generała Waleriana Czumy, Heleny Modrzejewskiej, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jodłowa, Leśna, Litewska, Ludwika Solskiego, Łąkowa, Malinowa, Marudy, Mjr Mieczysława Malinowskiego, Modrzewiowa, Myśliwska (nr parzyste do 12, nr nieparzyste do 33), Opłotki, Partyzantów, Plutonowego Gerarda Makosza, Podlasie, Poziomkowa, Staniątecka, Stefana Roweckiego, Świerkowa, Wiejska, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zakole.Zamek Królewski w Niepołomicach, ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice
4Niepołomice, osiedle Zagrody, ulice: Akacjowa (nr parzyste do nr 8, nr nieparzyste do nr 11), Fabryczna, Grabska (od nr 8), Jasna, Kątek, Kolejowa, Kwiatowa, Moczydło, Nowa, Ogrodowa, Osiedle Robotnicze, Pionierów, Poręby, Portowa, Robotnicza, Rolnicza, Sadowa, Skarbowa, Stawowa, Stefana Batorego (nr parzyste do 20, nr nieparzyste do 29), Wałowa, Wincentego Witosa, Władysława Wimmera (od Płaszowskiej do Kolejowej), Wodna, Zagrody, Zbożowa.Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, ul. Zamkowa 4, 32-005 Niepołomice
5Niepołomice, osiedle Podgrabie, ulice: Błonie, Chrustowa, Chwalców, Górala, Franciszka Książka, Krakowska, Lipowa, Niepołomicka, Podłęska, Spokojna, Różana, Sportowa, TorowaRemiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Niepołomicach, ul. Sportowa 1, 32-005 Niepołomice

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
6Niepołomice, osiedle Jazy, ulice: Akacjowa (nr parzyste od nr 10, nr nieparzyste od nr 13), Bażantowa, Boczna, Brzeska (od rzeki Wisły do rzeki Drwinki), Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Krucza, Krzywa, Lawendowa, Łanowa, Magnolii, Na Grobli (nr parzyste od 2, nr nieparzyste od 5), Na Tamie, Nagietkowa, Osiedle Kaptarz, Osiedle Suszówka, Pociągów Pancernych, Pogodna, Podwale, Powiśle, Prosta, Radosna, Rumiankowa, Siostry Elżbiety Czackiej, Słoneczna, Stefana Batorego (nr parzyste od 22, nr nieparzyste od 31), Stroma, Suszówka, Szałwiowa, Topolowa, Trudna, Wesoła, Wiślana, Wiśniowa, Wroniarka, Zabierzowska, Zabłocie, Zacisze, Zielona, Ziołowa.Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach, Osiedle Kaptarz 40, 32-005 Niepołomice

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
7Sołectwo PodłężeSzkoła Podstawowa w Podłężu, Podłęże 220, 32-003 Podłęże

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
8Sołectwo StaniątkiDom Kultury w Staniątkach, Staniątki 315, 32-005 Niepołomice

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
9Sołectwa: Suchoraba, Zagórze, SłomirógDom Kultury w Zagórzu, Zagórze 145, 32-005 Niepołomice
10Sołectwa: Ochmanów, Zakrzów, ZakrzowiecZespół Szkolno-Przedszkolny w Zakrzowie, Zakrzów 323, 32-003 Podłęże
11Sołectwo: Wola BatorskaDom Kultury w Woli Batorskiej, Wola Batorska 25, 32-007 Zabierzów Bocheński

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
12Sołectwo: Zabierzów BocheńskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim, Zabierzów Bocheński 465, 32-007 Zabierzów Bocheński

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
13Sołectwa: Wola Zabierzowska, ChobotZespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Zabierzowskiej, Wola Zabierzowska 1, 32-007 Zabierzów Bocheński

Najnowsze informacje związane z wyborami prezydenckimi