Dodano dn.: 05.02.2024

2 lutego uruchomiono zapisy na Wyścig by Tomasz Marczyński. To wyjątkowa seria wyścigów kolarskich, szosowych oraz gravelowych, która przyciąga pasjonatów jednośladów z całej Polski. Wyścig w 2024 obejmie pięć malowniczych miast: Skawinę, Piwniczną-Zdrój, Rudy Raciborskie, Wieliczkę i Niepołomice.

Wyścig by Tomasz Marczyński to nie tylko sportowe emocje, ale również okazja do wspólnego spędzenia czasu w otoczeniu pięknej przyrody i wspaniałej społeczności. Cykl wyścigów obejmie różnorodne trasy, dostosowane do umiejętności zarówno profesjonalnych kolarzy, jak i amatorów, chcących spróbować swoich sił w tym niezwykłym wydarzeniu. W tym sezonie podczas edycji w Skawinie, Rudach Raciborskich i Niepołomicach będziemy ścigać się na gravelach!

W Niepołomicach wyścig odbędzie się 21 września.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie Wyscig.cc. Wyścig by Tomasz Marczyński to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale także do spotkania z 3-krotnym, szosowym mistrzem Polski oraz zwycięzcą dwóch etapów La Vuelta ciclista a España.