Dodano dn.: 24.04.2024

Szkoła Futbolu Staniątki jako jedna z 30 szkółek w Polsce dostała się do międzynarodowego programu UEFA Disney Playmakers.

UEFA Disney Playmakers to innowacyjny program sportowy w którym UEFA, DISNEY i Polski Związek Piłki Nożnej połączyli siły żeby pomóc dziewczynkom pokochać piłkę nożną. SFS Staniątki zaprasza dziewczynki w wieku 5-8 lat na bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Zajęcia są ukierunkowane na rozwój umiejętności ruchowych, koordynację oraz aspekty społeczne. To przede wszystkim zabawa ruchowa oparta na pobudzaniu wyobraźni, nauce współpracy, empatii i komunikacji.

Zajęcia odbywać się będą na obiekcie Gminne Centrum Sportu w Staniątkach (ul. Sportowa 961) w każdą niedzielę od 19 maja do 16 czerwca. Na każdych zajęciach będzie obecnych 3 trenerów w tym Pani Trener a wszystkie dziewczynki które do nas dołączą wcielą się w bohaterów bajek z wytwórni Walta Disneya i poprzez zabawę oraz opowiadanie historii wejdą do świata piłki nożnej razem z doskonale znaną Wam bajką ENCANTO !

Szczegóły programu oraz formularz zapisów na stronie Szkoły Futbolu Staniątki.