10 grudnia w nowej hali przy SSP Sue Ryder odbył się kolejny już rodzinny turniej mikołajkowy o Puchar Innnergo organizowany przez Akademię Siatkówki Niepołomice.  

W zawodach brały udział drużyny dwu-osobowe złożone z dziecka i rodzica lub kogoś dorosłego z rodziny. Łącznie zgłosiło się ponad 30 zespołów, które rywalizowały przy licznie zgromadzonej publiczności. Emocji nie brakowało i syndrom rywalizacji udzielał się czasem bardziej osobom dorosłym niż dzieciom.

Na szczęście wszystko przebiegało w sportowej i wesołej atmosferze. Po ponad 3 godzinach meczy wyłonieni zostali zwycięzcy. I tak w kategorii klas 1-3, I miejsce zajęli Jakub Punzet i tata Michał, II miejsce Borys Bularski i siostra Oliwia, III miejsce Patryk Karbarz i tata Zbigniew.

W kategorii klas 4-6, I miejsce Paweł Kurpiel i brat Jakub, II miejsce Karol Henke i brat Paweł, III miejsce Janek Radzik i tata Jerzy. Nagrody, puchary oraz słodkie upominki dla wszystkich biorących udział drużyn, wręczał pan Paweł Dąbroś – prezes zarządu Innergo Systems.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za udział w turnieju i gratulujemy wszystkich wyników sportowych – widzimy się za rok!

 

Paweł Czyż
trener AS Niepołomice