Zapraszamy w najbliższy weekend, 17-19 września na Puchar Niepołomic tradycyjnie na parkur pod zamkiem. Tym razem wielki finał!

Tak jak w poprzednich edycjach, w konkursach zmagać się będą jeźdźcy na różnych poziomach zaawansowania. Tym razem ich punktacja będzie jednak sumowana i laureatami zostaną osoby, które zdobyły najwięcej punktów w całym cyklu.

Liczymy na to, że to co będzie działo się na parkurze przyciągnie tradycyjnie rzeszę kibiców, bo tym razem mamy konkurs także dla publiczności.

W niedzielę, podczas konkursów z najwyższymi przeszkodami przeprowadzany będzie konkurs na najlepszą stylizację z nakryciem głowy wśród widzów. Wzorem najlepszych zawodów z całego świata, zapraszamy panie i panów w fantazyjnych kapeluszach i odpowiednio do nich dopasowanych kreacjach. Nasza komisja konkursowa wybierze najciekawszą stylizację, za którą można wygrać sesję zdjęciową z Joanną Wypiór. Konkurs potrwa od 14.00 do 16.00.

Wcześniej, bo od 12.00 do 14.00, żeby wprowadzić się w kapeluszowy klimat, zapraszamy dzieci na warsztaty przystrajania kapeluszy.

Zapraszamy na Puchar Niepołomic!