Piłkarze Puszczy Niepołomice podejmą jutro na Stadionie Miejskim zespół Pogoni Siedlce. Będzie to ostatni w tym roku mecz “Żubrów” przed własną publicznością.

Fantastycznie radząca sobie w rozgrywkach Nice 1 ligi Puszcza Niepołomice kończy powoli pierwszą rundę rozgrywek na zapleczu Lotto Ekstraklasy. W sobotę 4 listopada o godzinie 13.00 podejmie przy Kusocińskiego 2 w Niepołomicach ekipę Pogoni Siedlce. Będzie to spotkanie w ramach 16. kolejki Nice 1 ligi.

W ligowej tabeli podopieczni trenera Tomasza Tułacza zajmują bardzo wysokie czwarte miejsce. Rywale Puszczy są na dwunastym miejscu. Warto jednak zaznaczyć, że Pogoń Siedlce należy do grupy najlepszych drużyn w lidze, jeśli chodzi o punkty zdobywane na wyjazdach. Spośród 19 punktów zdobytych w tym sezonie, aż 13 oczek siedlczanie dopisali na boiskach rywali.

W ostatniej kolejce Pogoń Siedlce przegrała u siebie po interesującym meczu z liderem rozgrywek, Miedzią Legnica 2-3. Tydzień wcześniej potrafiła jednak na wyjeździe pokonać drugą w tabeli Chojniczankę Chojnice. Jeszcze lepsze wyniki notuje Puszcza, która jest niepokonana od 30 września. Trzy ostatnie mecze zakończyły się zwycięstwami naszych piłkarzy.

Jutro na podsumowanie niezwykle udanego roku przy Kusocińskiego piłkarze Puszczy z pewnością będą chcieli potwierdzić wyborną dyspozycję.

Puszcza Niepołomice – Pogoń Siedlce
sobota, 4 listopada, g. 13.00

Bilety na mecz można kupić za pośrednictwem portalu: bilety.pax.pl
W dzień meczowy kasy biletowe przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach będą czynne od godziny 11:00.

Zapraszamy!