Zima to trudny czas dla naszych czworonożnych przyjaciół, szczególnie tych którzy go spędzą w schronisku. Wiemy, że Psie Pole to miejsce dbające o swoich podopiecznych, ale chłodniejsze dni i dla nich są ogromnym wyzwaniem, dlatego przyłączmy się do zbiórki!

Co zbieramy?

Potrzebna jest dobrej jakości karma, podkłady higieniczne, środki czystości. Na wagę złota jest każdy czysty koc i ręcznik. Ważne są mleka i odżywki dla szczeniąt i malutkich kociąt. Poszukują gryzaków, smyczy, obroży i poszewek a także legowisk i bud dla psów.

Kiedy zbieramy?

Ze zbiórką ruszamy już 5 grudnia a zakończymy ją 18 grudnia, tak żeby przed świętami zawieźć wszystkie Wasze dary na Psie Pole.

Gdzie zbieramy?

Zapraszamy do punktów zbiórki w:

Zamku Królewskim w Niepołomicach, przy portierni stanie koszt dedykowany naszej zbiórce i tu można wrzucić coś od samego rana do wieczora,

Placówce Przystani na ul. Partyzantów 22 w Niepołomicach, od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 17.00,

Magistracie przy Placu Zwycięstwa 13 w Niepołomicach od poniedziałku do czwartku od godziny 8.00 do godziny 16.00 w piątki od 8.00 do 15.00,

Wszystkich Państwa, którzy nie zdążyliby przekazać rzeczy wcześniej zapraszamy w sobotę 17 grudnia na rynek w Niepołomicach, gdzie w godzinach od 10.00 do 14.00 stanie namiot zbiórki.