Do piątku 13 grudnia można oddawać głos na niepołomicki projekt „Wakacje? Naturalnie!” , biorący udział w konkursie „Mamy FIO-ła na Małopolskę”.

Realizowany w lipcu w Niepołomicach projekt „Wakacje? Naturalnie!” bierze udział w konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach FIO Małopolska Lokalnie – Północ, w roku 2019! Zorganizowane przez EkoMamy z grupy Ekowarsztaty dla szkraba, mamy i taty w pełni darmowe zajęcia pozwoliły 60 dzieciom z naszego miasta aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu oraz wziąć udział w warsztatach o tematyce ekologicznej.

Wszystkie warsztaty odbywały się na terenie Puszczy Niepołomickiej oraz w Laboratorium Aktywności Społecznej. Dzieci zapoznały się z pojęciami: zerowaste, recyklingu, wpływu mody na ilość powstających odpadów, sezonowego i regionalnego gotowania, samodzielnie wyprodukowały maść. Wraz z opiekunkami wzięły udział w sprzątaniu Puszczy Niepołomickiej.

Jeśli tego typu inicjatywy są bliskie waszemu sercu, będzie nam bardzo miło, jeśli weźmiecie udział w głosowaniu. Można to zrobić jeszcze tylko do 13 grudnia klikając tutaj.

Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozstaną rozlosowane nagrody.