Od poniedziałku 19 października do niedzieli 25 października 2020 potrwa głosowanie do Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Niepołomice. Można głosować w punkcie lub internetowo.

Punkt do głosowania stanie przy Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach (Plac Zwycięstwa 13) i będzie czynny codziennie w godz. 10.00 do 18.00, w dniach od 19 do 25 października. Na miejscu będzie można pobrać kartę do głosowania i wypełnioną (prosimy o zabranie swojego długopisu) wrzucić do urny. W punkcie będzie można otrzymać informację o projektach i sposobie głosowania.

Z uwagi na pandemię zachęcamy do skorzystania z głosowania internetowego. Zagłosować będzie można za pomocą interaktywnego formularza umieszczonego na stronie internetowej www.niepolomice.budzet-obywatelski.org/. Wystarczy wpisać imię, nazwisko i wybrać projekty, następnie wpisać swój numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie kod potwierdzający głosowanie. Nie ma ograniczeń co do użycia jednego adresu IP, jest natomiast ograniczenie co do użycia numeru telefonu – możemy użyć dwa razy tego samego numeru.

Mieszkańcy gminy Niepołomice mogą zagłosować tylko jeden raz, oddając głos na maksymalnie dwa projekty lokalne i jeden ponadlokalny.