Poprawiono dn.: 09.04.2024

13 kwietnia Wiarusi zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych na zawody strzeleckie pod honorowym patronatem burmistrza MiG Niepołomic Romana Ptaka.

Celem zawodów jest: promocja strzelectwa sportowego wśród mieszkańców gminy Niepołomice jako prostej formy rekreacji ruchowej, integracja mieszkańców, zespołów i grup środowiskowych.

Zawody odbędą się na terenie rekreacyjno-sportowym firmy Juka (wejście od ul. Grunwaldzkiej), w godzinach 11.00-12.45. Zmagania rozegrane będą w konkurencji dzieci i młodzież z karabinka pneumatycznego oraz w kategorii OPEN z pistoletu sportowego z odległość 10 m, 3 strzały próbne 7 ocenianych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany w/w konkurencji.

Organizatorzy zabezpieczają broń strzelecką, amunicję oraz tarcze, zawodnicy strzelają z broni dostarczonej przez organizatorów.

Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wypadki zaistniałe z winy uczestników bądź spowodowane złym stanem zdrowia. Zabrania się udziału w zawodach osobom ze złym stanem zdrowia, pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, wszyscy uczestnicy przestrzegają obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.

WYDARZENIE DOFINASOWANE PRZEZ GMINĘ NIEPOŁOMICE

Serdecznie zapraszamy.