Krystyna Rojek, czyli po prostu Pani Krysia, wieloletnia kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami, osoba z wielką wiedzą i doświadczeniem zawodowym, odchodzi na emeryturę.

Pani Krysia pojawiła się jako pracownik w Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach 2 maja 1980 roku. I choć z wykształcenia jest dietetykiem, urzędnicze szlify zdobywała na specjalnym Kursie Urzędników Państwowych Zatrudnionych w Terenowych Organizacjach Administracji Państwowej. W Niepołomicach jako referent zasiliła Referat Społeczno-Administracyjny i Ogólny, a 1 czerwca 1982 roku przeniosła się do Miejskiego Zarządu Terenami w Niepołomicach. 1 października 1990 roku stała się istotną częścią Referatu Geodezji i Gospodarki Gruntami. Kolejna zmiana w jej karierze zawodowej wydarzyła się 1 lipca 2000 roku, kiedy awansowała na kierownika Referatu Gospodarki Nieruchomościami. Stanowisko to piastowała do dziś.

Pani Krysia, oprócz tego, że sumiennie i merytorycznie podchodziła do swoich obowiązków, zawsze uważała, że dużo lepiej – milej i efektywniej – współpracuje się w przyjaznej atmosferze, dlatego nie tylko starała się taką tworzyć, ale też dziwiła się wszelkim oznakom i przejawom gburowatości. Brakować jej nam będzie więc nie tylko w kwestiach merytorycznych i zawodowych, ale też jako przyjaznej osoby, z wielkim sercem i świetnym poczuciem humoru.

Pani Krysiu, bardzo dziękujemy za lata współpracy. Mamy nadzieję, jeszcze nie raz spotkać się i porozmawiać, choćby o naszych wspaniałych czworonogach – może na spacerze ze zwariowaną Tolą?