Od 15 maja 2020 r., czyli najbliższego piątku, Biblioteka Publiczna w Niepołomicach wznawia swoją podstawową działalność – wypożyczanie książek. Naprawdę nie możemy się już doczekać powrotu naszych Czytelników – bez Was Biblioteka jest pusta i smutna.

Już od środy 13 maja możecie Państwo zdalnie dokonywać rezerwacji książek i płyt przez:
• katalog on-line, (link: https://niepolomice-bp.sowa.pl/),
• drogą mailową – biblioteka@biblioteka-niepolomice.pl,
• telefonicznie 12 284 87 28 (Wypożyczalnia dla dorosłych) 12 284 87 29 (Galeria Książki dla Młodych).

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz zaleceniami Biblioteki Narodowej opracowaliśmy nowe zasady korzystania z Biblioteki, gdyż w obecnej rzeczywistości naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przywrócenia usług bibliotecznych w zmienionych godzinach oraz zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Liczymy na Państwa zrozumienie i cierpliwość, gdyż we wszelkich działaniach podejmowanych w tym zakresie kierujemy się troską o zdrowie czytelników i pracowników.

Zasady korzystania z księgozbioru i postępowania w trakcie wizyty w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach – zobacz tutaj.
Nowe godziny otwarcia Biblioteki Publicznej w Niepołomicach oraz przerw technicznych. – zobacz: tutaj. 

Pomimo wprowadzenia niezbędnych rygorów i obostrzeń jesteśmy pełni optymizmu, że uda nam się bezpiecznie funkcjonować w warunkach epidemii.

Co z otwarciem filii bibliotecznych w sołectwach? Zobacz tutaj. 

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach