W 13. kolejce Fortuna 1 ligi Żubry czekać będzie ważne zadanie. W piątkowe popołudnie podopieczni trenera Tomasza Tułacza podejmą na własnym stadionie ósmy zespół poprzedniego sezonu – Odrę Opole, z którą powalczą o pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym stadionie.

Puszcza początku bieżącego sezonu nie może zaliczyć do udanych, z dorobkiem 8 punktów zajmuje aktualnie 16. miejsce w tabeli. Żubry odniosły dotychczas 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz poniosły 7 porażek. Odpadliśmy też z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski, przegrywając 1:2 z Lechem II Poznań. Komplet punktów w tym sezonie Puszcza zainkasowała w 1. i 8. kolejce, wygrywając na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 2:0 i Zagłębiem Sosnowiec 2:1.

Odra Opole w bieżącym sezonie rozegrała 11 meczów, gromadząc w nich 17 punktów. W ostatniej kolejce nasi rywale przegrali na wyjeździe z GKS-em Tychy 2:1. Bramkę dla Odry zdobył jej najlepszy strzelec Mateusz Marzec. Puszcza Niepołomice w sezonie 2020/2021 z Odrą Opole mierzyła się dwukrotnie. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, w Niepołomicach wygrała Puszcza, w Opolu Odra.

Bilety na piątkowy mecz można nabyć online pod adresem bilety.pax.pl, a także stacjonarnie w kasie przy stadionie Puszczy.

Harmonogram sprzedaży biletów:

Wtorek 15:00 – 20:00

Środa 9:00 – 14:00

Czwartek 9:00 – 14:00

Ceny biletów na mecze Puszczy:

  • Trybuna kryta:

20 zł – normalny

10 zł – ulgowy

5 zł – kobiety i dzieci

  • Trybuna otwarta:

15 zł – normalny

8 zł – ulgowy

2 zł – kobiety i dzieci

W dniu meczu nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów. Sprzedaż internetowa kończy się na 3 godziny przed spotkaniem.  Transmisja spotkania będzie dostępna na platformie Polsat Box. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie 18:00. Zapraszamy!