Puszcza Niepołomice swoje dwa najbliższe mecze zagra na własnym stadionie w Niepołomicach. Już dziś 15 września podopieczni Tomasza Tułacza podejmą w zaległym spotkaniu 7. kolejki drużynę Sandecji Nowy Sącz.

Sandecja w bieżącym sezonie Fortuna 1 ligi rozegrała 6 meczów, gromadząc w nich 10 punktów. 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki sprawiły, że drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Dudka zajmuje obecnie 10 pozycję. Żubry w ostatnim spotkaniu odniosły drugie zwycięstwo w obecnym sezonie. Wygrana 2:1 z Zagłębiem Sosnowiec pozwoliła Puszczy opuścić strefę spadkową. Liczymy, że niedzielna wygrana zapoczątkuje dobrą serię drużyny z Niepołomic.

W poprzednim sezonie z Sandecją mierzyliśmy się dwukrotnie. W pierwszym starciu w Niepołomicach drużyna Puszczy przegrała 0:1, natomiast w meczu rewanżowym Żubry uległy Sandecji 2:1. Dzisiejszy mecz będzie dziewiątym pomiędzy Puszczą a Sandecją. Lepszym bilansem mogą pochwalić się gracze z Nowego Sącza, którzy odnieśli 5 zwycięstw. Żubry  z wygranej cieszyły się 2 razy. a raz padł wynik remisowy.

Bilety na mecz można nabyć wyłącznie poprzez serwis bilet.pax.pl. Internetowa sprzedaż biletów zakończy się na 3 godziny przed meczem.

Ceny biletów na mecze Puszczy:

Trybuna kryta:

20 zł – normalny

10 zł – ulgowy

5 zł – kobiety i dzieci

Trybuna otwarta:

15 zł – normalny

8 zł – ulgowy

2 zł – kobiety i dzieci

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Tomasz Marciniak. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie 18:00. Głęboko wierzymy, że wraz z Waszym wsparciem trzy punkty zostaną w Niepołomicach!