Kolejny weekend przed nami! W Niepołomicach szykuje się kilka wydarzeń dla aktywnych. Zapraszamy do udziału i zapoznania się ze szczegółami.

Wieczór z planszówkami
10 września o godz. 18.00 Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza na kolejny Wieczór z planszówkami.

Więcej informacji na https://www.niepolomice.eu/events/wieczor-z-planszowkami-12/

NIEPOkręcę – Tradycyjne wspólne sobotnie treningi.
Znudziła Ci się samotna jazda na szosie? – Tu możesz spróbować swoich sił jazdy w peletonie. Grupa NIEPOkręce zaprasza w każdą sobotę, (czasem w niedzielę) o 9.30 na Rynek w Niepołomicach.  Mają swoją grupę na Facebooku, gdzie zawsze jest dokładna informacja o trasie. Czyli dystans, przewyższenia, ewentualny postój na kawę i ciacho. Wymagany kask, sprawny rower i umiejętność pracy w grupie.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/groups/120724641919671

Piknik rodzinny
Klub sportowy Iskra Zakrzów serdecznie zaprasza na Piknik rodzinny. Przewidziane są konkursy z nagrodami, zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci, grill oraz znakomita zabawa taneczna.
W programie:
11 września  (sobota)
17.00 – mecz Iskra Zakrzów – Błękitni Bodzanów
20.00 Zabawa taneczna
12 września  (niedziela)
11.00 – turniej młodzieży rocznik 2012
15.00 Mecz oldboye – MKS żeńska Puszcza Niepołomice
18.00 Licytacja koszulki Sławomira Peszki (Wieczysta Kraków) i losowanie loterii fantowej.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/iskrazakrzow.net

Parkrun Puszcza Niepołomicka
Grupa Parkrun organizuje bezpłatne spotkania na dystansie 5 km. Treningi przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek, rezultaty czy też kondycję, organizowane w każdą sobotę o 9.00.  Zapraszamy do pokonania trasy marszem, truchtem lub biegiem. Dołącz do nich w sobotę!

Więcej informacji na https://www.facebook.com/parkrun-Puszcza-Niepo%C5%82omicka-Niepo%C5%82omice-109160871312919

Niepołomice Biegają
“Niepołomice Biegają” to grupa osób, których pasją jest bieganie. Jako biegacze mają wyjątkowe szczęście – ich trenerem jest sportowiec i trener z najwyższej światowej klasy Ilya Markov, mistrz świata i Europy oraz wice-mistrz olimpijski w chodzie sportowym. Chcesz aktywnie rozpocząć niedzielę? Zapraszamy na trening po Puszczy  start o godz. 9.00.  Zbiórka i wspólna rozgrzewka na parkingu z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze krajowej 75 w kierunku Szarowa.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/niepolomicebiegaja