Kojarzycie wyścigi konne w brytyjskim Ascot? Tak, te z których zdjęcia obiegają cały świat. I to nie fotografie jeźdźców tylko eleganckiej publiczności i… kapeluszy.

Przygotowujemy się właśnie do czwartej edycji Pucharu Niepołomic 2021. Do wielkiego finału finałów. Zawody będą najtrudniejsze, na najwyższym poziomie. W końcu jeźdźcy przygotowywali się do nich przez cały sezon. Warto im towarzyszyć i kibicować, ale!…

Chcielibyśmy podnieść rangę zawodów także elegancją na widowni. Dlatego zapraszamy na finały finałów w niedzielę 19 września 2021 r. od 14.00 do około 16.00 w stylizacjach a la Ascot. Elegancja od stóp do głów (z kapeluszem włącznie). Najlepsza zostanie nagrodzona.

Jest jeszcze sporo czasu na przygotowania. Liczymy na Waszą inwencję twórczą i odwagę w prezentacjach. Zaczynajcie przygotowania i do dzieła, a my szczegółowy regulamin konkursu podamy już wkrótce.

Zgłaszać się do konkursu najlepszą stylizację Pucharu Niepołomic 2021 będzie można, odbierając kotylion z numerem konkursowym od organizatorów. Trzeba go przypiąć do swojego stroju i nosić od 14.00 do ogłoszenia wyników. A główną nagrodą będzie sesja zdjęciowa u niezrównanej Joanny Wypiór, która współtworzy Puchar Niepołomic od samego początku.