Poprawiono dn.: 10.04.2024
Zapraszamy do niepołomickiego Muzeum Fonografii na wielkie święto melomanów, pasjonatógramofonów, winyli, ale też… kinomanów. Już niedługo przestrzeń Kawiarni KAWKA zmieni się w świat muzyki.
– w kawiarni pojawi się gramofon nikami
– od 10:00-15:00 Kinie Ważka seanse animacji filmódla dzieci (godz. 11:00 13:30), trakcie pomiędzy seansami kawiarni rozbrzmiewać dą przeboje oraz bajki z yt winylowych
– 15:00-17:45 – rockowe brzmienia
– 17:45-18:30 – odsłuch albumu Amy Winehouse “Back to black”
– 18:30 – premierowy seans Kinie Ważka filmu biograficznego pt. “Back to black”, który opowiada historię życia kariery Amy Winehouse

Przy tej okazji odbędzie się “Plakatobranie”. Widzowie, którzy tym dniu kupią bilet do kina dą mogli wybrać sobie jeden z udostępnionych przez nas plakatów – aż do wyczerpania zapasów.

zeszłym roku “Plakatobranie” cieszyło się pozytywnym odzewem, więpewnością tym razem spotka się bardzo dobrym odbiorem.

Kawiarnia Kawka też będzie miała ofertę specjalną: czarne drinki (sok z czarnej porzeczki, tonic, sok malinowy, plaster cytryny i kostki lodu), ciasto brownie i czekoladowe babeczki z włożonymi pikerami w kształcie płyty winylowej i gramofonu. Jeśli w naszej ofercie do tego czasu pojawią się już lody, będziemy je serwować w czarnych wafelkach.

Zapraszamy 20 kwietnia do MCDiS (wejście B, od strony parkingu przy ulicy Spółdzielczej). Wstęp wolny!