Dodano dn.: 17 stycznia 2024

W warsztatach pod hasłem Fabryka Św. Mikołaja zorganizowanych między 3 a 14 grudnia 2023 roku przez Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu wzięło udział łącznie ponad 350 osób.

Korzenne, pachnące pierniki, oblane kilkoma warstwami lukru i posypki, praliny, pomadki, wata śnieżna, kakao, a ponadto koncert smyczkowy Lavender Duo i pulchny Mikołaj z worem prezentów sprawiły, że po raz kolejny, przeżyliśmy ciekawą przygodę.

W ramach projektu na Zamku Królewskim w Niepołomicach staliśmy się uczestnikami koncertu mikołajkowego pod hasłem „Moc Dobra” w wykonaniu Krakowskiego Chóru Dziecięcego, a przeznaczonego dla całych rodzin.

Realizacja projektu na tak szeroką skalę była możliwa dzięki wsparciu finansowemu „Małopolska Rodzinna” i wielu lokalnych firm w tym: Pratt & Whitney, Woodward, Mąka ze Smokiem PZZ, Polskie Zboża, Meiller Polska, Fundacja Rodziny Maj im. Piotra Maja.

Za pomoc w prowadzeniu warsztatów dziękujemy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach oraz Urszuli Sokołowskiej ze Strawy.

Wydarzenia otwierał prezes stowarzyszenia, Piotr Nowak, a prowadziła je Rozalia Klima.

Fotorelacja: Dominika Sowa Fotografia