17 stycznia o godz. 20.00 zapraszamy do Zamku Królewskiego w Niepołomicach na 106. Spotkanie przy Czakramie. Z recitalem piosenki literackiej i kabaretowej „Ciesz się życiem” wystąpią Wojtek Gęsicki i Rafał Grząka.

Gospodarzom wieczoru Agnieszce Rosnerównie i Edwardowi Zawilińskiemu na gitarze będzie akompaniował Jarosław Jurkiewicz.

W piątkowy wieczór będziemy mogli wysłuchać recitalu Wojtka Gęsickiego z towarzyszeniem akordeonu Rafała Grząki. Recital jest skonstruowany po mistrzowsku zgodnie ze starymi sprawdzonymi zasadami estrady, czy teatru, więc widownia na spektaklu „oddycha”. Są w programie elementy liryczne, ale również humorystyczne, wręcz kabaretowe. Melodyjność piosenek zarówno tych lirycznych jak i śmiesznych oraz dobry kontakt wykonawcy z widzem powoduje, że publiczność śpiewa razem z artystą. Widz czuje się w towarzystwie Wojtka-gospodarza bezpiecznie, jest przez niego traktowany ciepło i z godnością. Atmosfera koncertu sprawia, że możemy zapomnieć o codzienności i zrelaksować się mile spędzając czas.

Na koncert składają się piosenki autorskie Wojtka Gęsickiego, a także specjalnie napisane dla niego przez satyryka Jana Kazimierza Siwka i poetów: Jacka Goryńskiego i Krzysztofa Cezarego Buszmana.

17 stycznia, godz. 20.00, Piwnica Gotycka Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.