Zaktualizowano dn.: 2 września 2025

Anna Rusowicz pojawiła się na scenie w Niepołomicach w ramach cyklu spotkań muzycznych „Lato w Chatach”. To był wieczór pełen emocji, pięknych dźwięków i wyjątkowej atmosfery.

W niedzielę, 27 lipca odbył się koncert Anny Rusowicz i Rafała Stępnia z recitalem „Divy Polskiej Estrady” – wydarzenie, które mimo niesprzyjającej pogody przyciągnęło niemal 250 osób! Koncert, pierwotnie zaplanowany w niepołomickich Chatach, został przeniesiony do Sali Akustycznej Zamku Królewskiego, ale zmiana miejsca w żaden sposób nie odebrała mu magii – wręcz przeciwnie.

Charyzmatyczna wokalistka oczarowała publiczność nowymi aranżacjami największych przebojów takich artystek jak Anna Jantar, Ada Rusowicz, Irena Santor czy Anna German. Muzyka wypełniła każdy zakamarek zamkowych murów, tworząc niepowtarzalny klimat.

Koncert z gwiazdą odbył się pod hasłem „Chaty dobrej muzyki” i służył promocji działalności Chat pod zamkiem w Osadzie Podegrodzie.
Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach cyklu Lato w Chatach, więcej informacji znajduje się na stronie www.zamekkrolewski.com.pl oraz w zamkowych social mediach.