W ramach projektu „Wędrując śladami historii” Rada Osiedla Jazy zaprasza wszystkich na wydarzenie Wrzesień z Questem na Jazach i konkursem z nagrodami.

Proponujemy ciekawą formę spędzenia czasu i poznania historii miejsca. QUEST jest nieoznakowanym szlakiem, po którym prowadzi wiersz, zawierający zagadki, których odgadnięcie pozwala dotrzeć do ukrytego na końcu skarbu.

Nasz quest powstał podczas dwudniowych warsztatów i jego przejście zajmuje 1,5 godziny.

Do 30 września br. każdy kto przejdzie QUEST (można pobrać tutaj) i zdobędzie skarb, może wziąć udział w konkursie w kategoriach:
a) relacja fotograficzna z przebytego questu i zdobytego skarbu – należy ją zamieścić pod tym postem wydarzenia i konkursu
b) relacja w formie opisowej po przejściu questu i zdobyciu skarbu – należy ją zamieścić pod tym postem wydarzenia i konkursu
c) rozwiązać quiz wiedzy na temat Jazów

Dany uczestnik może wziąć udział w jednej lub w kilku kategoriach.

W każdej kategorii Komisja składająca się członków Rady Osiedla rozlosuje po 10 nagród.

Konkurs trwa do 30 września 2020r, nagrody zostaną rozlosowane 2 października br, a przekazane do 10 października.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji: www.jazy.niepolomice.eu  oraz na Facebooku/Zarząd-Osiedla-Niepołomice-Jazy

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.