Poprawiono dn.: 2 lipca 2021

Szukasz pracy? Dołącz do zespołu Coca-Cola HBC. Firma prowadzi nabory na technika ds. zapewnienia jakości oraz operatora maszyn produkcyjnych.

Technik ds. Zapewnienia Jakości

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu jakości poprzez jego udoskonalanie oraz rzetelne i terminowe przeprowadzanie analiz pobranych próbek we wszystkich obszarach działania laboratorium,
  • Regularne i terminowe zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji,
  • i przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie,
  • Pobieranie prób oraz wykonywanie analiz fizyko-chemicznych lub mikrobiologicznych,
  • Przygotowywanie materiałów i podłóż niezbędnych do pracy w laboratorium,
  • Przeprowadzanie samodzielnych, regularnych testów jakościowych we wszystkich obszarach zgodnie ze specyfiką zakładu,
  • Efektywna współpraca z pracownikami firmy w celu zapewnienia jakości, wydajności, bezpieczeństwa i kosztów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student/-ka III, IV i V roku studiów, kierunku chemicznego, biologicznego, mikrobiologicznego i pokrewnych,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczny bonus finansowy
  • Realizowanie ciekawych zadań, umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej korporacji – jesteśmy liderem w branży!
  • Nieograniczony dostęp do naszych produktów. :-)

Link do aplikowania: http://bityl.pl/lRse2

Operator maszyn produkcyjnych

  • Bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa i prowadzenie grupy maszyn i urządzeń,
  • Koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w danym rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem),
  • Regularne, terminowe oraz zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów,
  • Wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców,
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
  • Uczestniczenie w przeglądzie dokumentów.

  • Wykształcenie minimum zasadnicze/ średnie – mile widziane techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności techniczne,
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego mile widziane.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczna premia,
  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach,
  • Pracę w nowoczesnym i zaawansowanym zakładzie produkcyjnym,
  • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną.

Link do aplikowania: http://bityl.pl/c7YvF

coca cola ogłoszenie