Przystanek Park & Ride Podłęże Północ
ALD A7: Park & Ride Podłęże Północ – Niepołomice – Chobot – Proszowice
Odjazd: Park & Ride Podłęże Północ Trasa P&R Podłęże Północ, Niepołomice ul. Półłanki, Diesla, Wodna, Płaszowska, Kościuszki, Rynek, Dworzec Autobusowy, ul. Batorego, ul. Zabierzowska, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska, Chobot Leśniczówka, Ispina, Nowe Brzesko, Proszowice Dworzec | ||
pn-pt | sb | nd, święta |
5:55c | 6:15 | 9:00c& |
6:15 | 9:00c | 11:16& |
8:15c | 11:18 | 13:09c# |
8:52 | 13:22c | 14:45# |
10:25 | 14:17 | 18:00c# |
11:20c | 16:27c | 19:00# |
18:15c | 18:17c | |
13:30c | 21:06c | |
14:15 | 22:12 | |
15:15c | ||
16:30 | ||
17:00c | ||
19:05 | ||
21:04c | ||
22:10 | ||
c kursuje do Chobotu (NŻ) * nie kursuje 24 grudnia ** nie kursuje 24 grudnia i 31 grudnia # nie kursuje 1 stycznia, 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 25 grudnia (Boże Narodzenie) & nie kursuje 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 25 grudnia (Boże Narodzenie) |