Poprawiono dn.: 29 stycznia 2024
Przystanek Rynek
ALD A7: Niepołomice – Chobot – Proszowice
Odjazd: Niepołomice Rynek (ul. Mickiewicza) Trasa Niepołomice Rynek, Dworzec Autobusowy, ul. Batorego, ul. Zabierzowska, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński, Wola Zabierzowska, Chobot Leśniczówka, Ispina, Nowe Brzesko, Proszowice Dworzec | ||
pn-pt | sb | nd, święta |
6:07c | 6:27 | 9:12c& |
6:27 | 9:12c | 11:28& |
8:27c | 11:28 | 13:32c# |
9:04 | 13:32c | 15:07# |
10:37 | 14:27 | 18:12c# |
11:32c | 16:37c | 19:12# |
13:42c | 18:27c | |
14:28 | 21:16c | |
15:28c | 22:22 | |
16:43 | ||
17:13c* | ||
19:17* | ||
21:16c** | ||
22:22** | ||
c kursuje do Chobotu (NŻ) * nie kursuje 24 grudnia ** nie kursuje 24 i 31 grudnia # nie kursuje 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 25 grudnia (Boże Narodzenie) # nie kursuje 1 stycznia, 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 25 grudnia (Boże Narodzenie) |