Przystanek Chobot Leśniczówka
ALD A7: Chobot – Niepołomice – Park & Ride Podłęże Północ
Odjazd: Chobot Leśniczówka Trasa Chobot Leśniczówka, Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Wola Batorska, Niepołomice ul. Zabierzowska, Batorego, Dworzec Autobusowy, Rynek, ul. Kościuszki, Płaszowska, Wodna, Diesla, Półłanki, P&R Podłęże Północ | ||
pn-pt | sb | nd, święta |
4:41 | 5:13N | 7:43N& |
5:13N | 7:27 | 11:10& |
6:30 | 10:03N | 14:23N# |
7:20N | 11:10 | 15:52# |
8:33N | 13:13 | 17:58N# |
10:12 | 14:20 | 19:55# |
12:30 | 17:03 | |
13:13N | 18:48 | |
14:20 | 21:23N | |
15:58N | ||
17:00 | ||
18:35N | ||
19:30 | ||
21:23N | ||
N kursy z przystanku Chobot NŻ * nie kursuje24 grudnia ** nie kursuje 24 i 31 grudnia # nie kursuje 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 25 grudnia (Boże Narodzenie) & nie kursuje 1 stycznia, 31 marca (Niedziela Wielkanocna) i 25 grudnia (Boże Narodzenie) |