Oficjalny Portal Miasta i Gminy Niepołomice

Oficjalny portal Miasta i Gminy Niepołomice

prac inwestycyjnych na odcinku drogi Zagórze -Słomiróg, oraz zagospodarowanie terenu przy DK w Zagórzu

prac inwestycyjnych na odcinku drogi Zagórze -Słomiróg, oraz zagospodarowanie terenu przy DK w Zagórzu

Radni składający interpelacje :

Barbara Wdaniec

Treść interpelacji :

Interpelacja dotyczy kompleksu prac inwestycyjnych na odcinku drogi gminnej od Szkoły Podstawowej w Zagórzu do granicy gminy Niepołomice w Słomirogu oraz zagospodarowania terenu przy Domu Kultury w Zagórzu.

Remont przedmiotowego odcinka drogi był wielokrotnie omawiany z Burmistrzem Romanem Ptakiem oraz był zgłaszany przez Sołtysa i Radę Sołecką wsi Zagórze jako ważne zapotrzebowanie inwestycyjne na kolejny rok budżetowy Gminy Niepołomice. Oczywistym warunkiem takiej inwestycji było wybudowanie II etapu kanalizacji sanitarnej Zagórza oraz Słomirogu. Kanalizacja została ukończona w 2017 roku, więc od kilku lat oczekujemy na kompleksową inwestycję, w której zakres wchodzi;

Czytaj więcej…

Treść odpowiedzi :

W odpowiedzi na Pani interpelację w sprawie remontu drogi gminnej od Szkoły Podstawowej w Zagórzu do granicy gminy Niepołomice w Słomirogu informuję, że obecnie czekamy na środki finansowe, które przeznaczyć zamierzamy na różnego rodzaju inwestycje.

Jednocześnie podkreślam, że Pani zgłoszenie zostanie wpisane na listę inwestycji do realizacji.

W zakresie zagospodarowania terenu działki przy budynku Domu Kultury w Zagórzu i urządzenia placu zabaw z ławeczkami, stolikami, koszami na śmieci oraz nasadzeniami krzewów ozdobnych, uprzejmie informuję, że zostaną prace zostaną ujęte w przyszłorocznym budżecie, a po zatwierdzeniu przez Radę Miejską- wykonane.

Czytaj więcej…

Podobne artykuły

Przejdź do góry