Oficjalny Portal Miasta i Gminy Niepołomice

Oficjalny portal Miasta i Gminy Niepołomice
Wyszukaj:
Wyszukaj wszędzie
Wiadomości
Informator
Przewodnik
Kalendarz
Wiadomości › Informator › Samorząd › Rada Miejska › Interpelacje radnych › modernizacji oświetlenia w Zabierzowie Bocheńskim

modernizacji oświetlenia w Zabierzowie Bocheńskim

modernizacji oświetlenia w Zabierzowie Bocheńskim

Dodano dn.: 25.05.2021

Radni składający interpelacje :

Agata Zawadzka

Treść interpelacji :

Wnioskuję o modernizację oświetlenia na liczącym 600 metrów odcinku ul. Białej w Zabierzowie Bocheńskim, poprzez montaż słupów energetycznych oraz lamp.

Brak oświetlenia w środkowym odcinku ulicy stwarza po zmroku duże niebezpieczeństwo dla dorosłych osób , a także dzieci i młodzieży, która uczęszcza tą drogą do szkoły bądź udaje się nią na przystanek autobusowy znajdujący się w centralnej części miejscowości.

Nadmieniam, iż odcinek ten jest niezamieszkały, co stanowi jeszcze większe niebezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców Zabierzowa Bocheńskiego mieszkających w tym rejonie.

Czytaj więcej…

Treść odpowiedzi :

W odpowiedzi na Pani pismo złożone 27.02.2019r. dotyczące oświetlenia ulicznego w Zabierzowie Bocheńskim drogi nr dz. 1363/1 informuję, że Gmina Niepołomice wystąpi z wnioskiem do Zakładu Energetycznego o warunki określające rozbudowę oświetlenia ulicznego po uprzednim uzgodnieniu trasy z właścicielami przyległych budowlanych działek do drogi w zakresie stawiania słupów energetycznych z oprawami oświetlenia ulicznego oraz przebiegiem sieci zasilającej.

Czytaj więcej…

Przejdź do góry