„Nasze Niepołomice 2020”. Oficjalny informator wydawany przez Urząd Miasta i Gminy trafił dzisiaj (5 maja) do pierwszych sklepów i innych punktów na terenie gminy, w których zwykle dystrybuujemy “Gazetę Niepołomicką”.

Podobnie jak w ubiegłych latach, na prawie 80 stronach zebraliśmy najważniejsze informacje z zakresu edukacji, kultury, sportu i rekreacji oraz wielu innych. Są one uzupełnione obszernymi danymi teleadresowymi.

Publikacja jest bezpłatna. Na razie będzie dostępna jedynie w sklepach. W późniejszym terminie, w miarę znoszenia obostrzeń związanych z koronawirusem i otwierania kolejnych gałęzi działalności, można ją będzie również dostać w magistracie (pl. Zwycięstwa 13), Referacie Promocji i Kultury UMiG (ul. Zamkowa 5), ośrodkach zdrowia i bibliotekach.

Część nakładu zarezerwowaliśmy dla osób, które w ciągu roku będą się meldowały w naszej gminie – informator ma być kompendium wiedzy i danych teleadresowych, ułatwiającym im zorientowanie się w bogatej ofercie w różnych dziedzinach. Swój egzemplarz będą mogły odebrać podczas wizyty w Referacie Ewidencji Ludności.

Elektroniczną wersję informatora można pobrać, klikając w poniższy link: Nasze Niepołomice 2020

Czy ten artykuł był pomocny ?