Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych już po raz dwudziesty drugi organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW, która odbędzie się w dniach 24-26 września na terenie byłego lotniska w Bednarach k/Poznania w gminie Pobiedziska w województwie wielkopolskim.

AGRO SHOW to doskonała okazja by w jednym miejscu zapoznać się z kompleksową ofertą dla rolnictwa, zobaczyć najnowszy sprzęt, spotkać się z producentami, dystrybutorami i sprzedawcami maszyn, wziąć udział w ciekawych spotkaniach i seminariach. Wystawa czynna będzie od czwartku do niedzieli w godzinach 9-17.

Wstęp na wystawę będzie bezpłatny a na przyjezdnych czekać będą bezpłatne parkingi i katalog w formie elektronicznej.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przyznaje dopłatę do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę AGRO SHOW 2021. W tym celu należy zebrać grupę minimum 20 osób. Organizatorem wyjazdu może być każdy podmiot. Dofinansowanie dla szkół możliwe jest tylko w piątek (24 września 2021). Szczegóły dofinansowania na stronie www.agroshow.pl w „Regulaminie Dofinansowania”.

Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu – wg tabeli zamieszczonej na stronie www.agroshow.pl. Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba organizatora (powiat). Aby uzyskać najwyższą kwotę dofinansowania, należy zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Dopłaty dla grup zgłaszanych na miejscu w biurze Wystawy są niższe. Dofinansowanie dokonywane jest przelewem.