Poprawiono dn.: 9 grudnia 2019

Od 29 listopada do 1 grudnia we włoskim Mediolanie odbyły się Mistrzostwa Świata K-1 OPEN. Brązowy medal wywalczyła Magdalena Kasprzyk z klubu Target MuayThai Niepołomice.

Przed startami odbyła się rejestracja oraz waga zawodników. Nasza zawodniczka Magdalena Kasprzyk, startująca w kat. -52 kg senior, bez większych problemów zmieściła się w swoim limicie wagowym.

Walki odbywały się na czterech ringach oraz na czterech matach jednocześnie, od godzin przedpołudniowych do późnych godzin wieczornych. Magda w walce półfinałowej wylosowała zawodniczkę z Włoch. Ostatecznie po trzech rundach na punkty walkę wygrała przeciwniczka. Włoszka w walce finałowej pokonała zawodniczkę z Portugalii i została mistrzynią świata.
Wyjazd jest dla nas kolejnym dużym doświadczeniem. W roku 2020 planujemy kolejne sportowe wyzwania.

Dziękujemy: Wiejskie Chleby, Alokum Nieruchomości Niepołomice, Hotel Niepołomice, MG Shohlari, MG Solutions MGJJ, Michał Domagalski – Kancelaria Notarialna oraz Dawid Gostomski.
Wyjazd był współfinansowany ze środków Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice.