Oficjalny Portal Miasta i Gminy Niepołomice

Oficjalny portal Miasta i Gminy Niepołomice
Wyszukaj:
Wyszukaj wszędzie
Wiadomości
Informator
Przewodnik
Kalendarz
Wiadomości › Kalendarz wydarzeń › Zawody strzeleckie

Zawody strzeleckie

Zawody strzeleckie

Dodano dn.: 09.04.2024

13 kwietnia Wiarusi zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych na zawody strzeleckie pod honorowym patronatem burmistrza MiG Niepołomic Romana Ptaka.

Celem zawodów jest: promocja strzelectwa sportowego wśród mieszkańców gminy Niepołomice jako prostej formy rekreacji ruchowej, integracja mieszkańców, zespołów i grup środowiskowych.

Zawody odbędą się na terenie rekreacyjno-sportowym firmy Juka (wejście od ul. Grunwaldzkiej), w godzinach 11.00-12.45. Zmagania rozegrane będą w konkurencji dzieci i młodzież z karabinka pneumatycznego oraz w kategorii OPEN z pistoletu sportowego z odległość 10 m, 3 strzały próbne 7 ocenianych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany w/w konkurencji.

Organizatorzy zabezpieczają broń strzelecką, amunicję oraz tarcze, zawodnicy strzelają z broni dostarczonej przez organizatorów.

Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wypadki zaistniałe z winy uczestników bądź spowodowane złym stanem zdrowia. Zabrania się udziału w zawodach osobom ze złym stanem zdrowia, pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, wszyscy uczestnicy przestrzegają obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.

WYDARZENIE DOFINASOWANE PRZEZ GMINĘ NIEPOŁOMICE

Serdecznie zapraszamy.

Data

13 kwi 2024
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00
Kategoria
Przejdź do góry