Oficjalny Portal Miasta i Gminy Niepołomice

Oficjalny portal Miasta i Gminy Niepołomice
Wyszukaj:

Omasta/Puszcza jazz

Omasta/Puszcza jazz

Fundacja Lepsze Niepołomice i Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zapraszają na letni cykl koncertów pt. Puszcza na lata. Na łące przed Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, w samym sercu natury, dźwięki nowoczesnej elektroniki spotkają się z improwizacyjnym duchem jazzu.  Pierwszy z koncertów, 12 lipca 2025 zagra zespół Omasta.

To młodzi jazzmani, którzy występowali w prestiżowych londyńskich klubach,  m.in. Ronnie Scott’s i Jazz Cafe. W sierpniu zagrają też na Off Festivalu. Współpracują z Peją, czego owocem był niesamowity koncert w krakowskim Paul’s Boutique Records Store, gdzie wspólnie wykonali piosenki z legendarnej płyty Slums Attack. Ich muzyka to połączenie klasycznego jazzu z elementami hip-hopu i muzyki ulicznej.  To szacunek do tradycji i wielkich mistrzów gatunku, świeżość i oryginalność w jednym. To muzyka, która wychodzi do ludzi, zarówno w formie zaaranżowanych tematów, jak i swobodnych, żywiołowych improwizacji.

12.07.2025, godz. 19.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

12 lip 2025
Minione

Czas

19:00

Lokalizacja

Tereny przy MCDiS

Kategoria

Organizator

Pole Kultury

Współorganizatorzy

Fundacja Lepsze Niepołomice
Telefon
+48 730 778 394
Email
lepszeniepolomice@gmail.com
Strona WWW
https://www.lepszeniepolomice.pl

❚ Newsletter

Zapisz się już teraz

❚ Na skróty


❚ Adres urzędu

Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach

Plac Zwycięstwa 13

Tel: +48 12 250-94-04, 250-94-34
Fax: +48 12 250-94-00
Email: magistrat@niepolomice.eu

❚ Konto urzędu

Numer głównego konta urzędu (wykorzystywanego m.in. do wpłat za podatek od nieruchomości): 75 8619 0006 0060 0600 0103 0001
Przejdź do góry