Search
Generic filters
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Search in excerpt

Kasia Godzisz i Webster & Püdelsi. Akustiko-Ascetiko

Kasia Godzisz i Webster & Püdelsi. Akustiko-Ascetiko

W pierwszej części muzycznego wieczoru wystąpią Kasia Godzisz & Webster.
Kasia Godzisz – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracowała m. in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair. Jest cenionym pedagogiem wokalnym i propagatorką techniki MIX w Polsce. Szkoli wokalistów z całego kraju, nauczycieli śpiewu, a także jej opiece powierzają swoje głosy gwiazdy polskiej sceny. Współzałożycielka, dyrektor szkoły wokalnej i wiceprezes stowarzyszenia nauczycieli śpiewu Natural Voice Perfection Institute w Krakowie.
W marcu 2017 roku ukazała się jej debiutancka płyta „Balans” utrzymana w stylistyce R&B na pograniczu hip-hopu oraz soul’u.
Więcej informacji na oficjalnej stronie na Facebooku

Tomasz “Webster” Świder – raper, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny, właściciel studia nagrań Zion działającego w Krakowie od 2006 r. Związany z krakowską sceną muzyczną, skomponował i wyprodukował kilkadziesiąt albumów. Zdobywca platynowej płyty i dwóch złotych. Współpracował m.in. z takimi grupami: Drużyna mistrzów, Shoom, Aicha i Asteya, Pudelsi, Firma, Jahbestin, Pęku, Abradab.

W drugiej części, po krótkiej przerwie technicznej wystąpią Püdelsi Akustiko-Ascetiko. To najnowszy projekt zespołu Püdelsi. Czerpiąc z tradycji pierwszych nagrań zespołu, wykonuje nowe utwory oraz największe przeboje w akustycznych wersjach, dzięki czemu zyskują one czytelność i ascetyczny charakter.
Zespół wystąpi w składzie:
Piotr “Foreman” Foryś – wokal
Bartosz Latus – gitara
Adam Drzewiecki – instrumenty klawiszowe

Utworów w wersjach AkustikoAscetiko można posłuchać na oficjalnym kanale zespołu Püdelsi Official w serwisie YouTube, a już niebawem także na płycie, której wydanie planowane jest jeszcze w 2019 r.
Więcej na: www.pudelsi.pl

Data

07 Gru 2019

Czas

21:00

Koszt

Wstęp: 10 zł
Klub muzyczny Pod Pretekstem

Lokalizacja

Klub muzyczny Pod Pretekstem
ul. Spółdzielcza 2, Niepołomice
Kategoria

Organizator

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
Telefon
+48 12 357 34 65
Email
kontakt@mcdis.pl
Strona WWW
https://www.mcdis.pl

Współorganizatorzy

Klub Muzyczny Pod Pretekstem
Telefon
881 456 669
Email
kontakt@mcdis.pl
Strona WWW
https://www.mcdis.pl

Weather

Duże zachmurzenie
6 °C
Wind: 20 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 16 KM
X
QR Code