Oficjalny Portal Miasta i Gminy Niepołomice

Oficjalny portal Miasta i Gminy Niepołomice
Wyszukaj:
Wyszukaj wszędzie
Wiadomości
Informator
Przewodnik
Kalendarz
Wiadomości › Kalendarz wydarzeń › Je Suis Reni – koncert Reni Jusis

Je Suis Reni – koncert Reni Jusis

Je Suis Reni – koncert Reni Jusis

Dodano dn.: 04.01.2023

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprasza w sobotę 28 stycznia 2023 r. na koncert Reni Jusis. Odbędzie się on w ramach trasy promującej nową płytę “Je suis Reni”.

RENI JUSIS to wszechstronnie utalentowana, klasycznie wykształcona wokalistka, kompozytorka, instrumentalistka i producentka, której kolejne albumy, od debiutanckiej przebojowej „Zakręconej” (1998), przez house’owo dance’ową „Elektrenikę” (2001), transowo-elektropopową „Trans Misję” (2003) czy progresywny „Bang!” (2016) na zawsze zmieniły oblicze polskiej tanecznej sceny elektroniczno-klubowej.

Na najnowszej płycie przenosi nas na uliczki Paryża i w retro klimat dekady lat 60. (choć nie tylko), kiedy życie wydawało się prostsze, po ulicach przechadzały się piękne dziewczyny z fryzurami w koński ogon, a francuska piosenka i kinematografia święciły triumfy w całej Europie po obu stronach żelaznej kurtyny.

Tym razem ikona polskiej muzyki klubowej, w zjawiskowej metamorfozie z niebywałym wdziękiem, lekkością, ale i odwagą, na albumie „Je suis Reni” zaprzyjaźnia się z kultowymi, w pełni tego słowa znaczeniu piosenkami Serge’a Gainsbourga, Francoise Hardy, Michela Legranda, czy Joe Dassin.

Więcej informacji o artystce:
https://www.facebook.com/ReniJusisfanpage

Sala widowiskowa MCDiS. Początek o godz. 19:00
Bilety: 95 zł do nabycia na stronie bilety.pl

Data

28 sty 2023
Zakończone!

Czas

19:00

Koszt

Bilety: 95 zł

Więcej informacji

Bilety
Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa

Lokalizacja

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
ul. Zamkowa 4, Niepołomice
Kategoria
Bilety
Przejdź do góry