Dodano dn.: 15.03.2024

Już 6 maja rozpocznie się  X edycja Kampanii Rowerowy Maj. Przez cały miesiąc uczniowie szkół podstawowych oraz przedszkolaki swoją postawą zachęcać będą do aktywnego, zdrowego trybu życia oraz promować alternatywne, ekologiczne środki transportu. Udział w kampanii to nie tylko kształtowanie dobrych postaw, ale przede wszystkim świetna zabawa i zdrowa rywalizacja w duchu fair play.

Pamiętajmy, że Rowerowy Maj nie jest tylko dla rowerzystów. Za aktywne przejazdy do szkoły i przedszkola uznawane będą również podróże hulajnogą, na rolkach, wrotkach, deskorolce, a w przypadku najmłodszych dojazdy w foteliku lub przyczepce rowerowej. Jeśli mieszkacie daleko od szkoły możecie połączyć aktywność z podróżami komunikacją miejską/autobusami szkolnymi. Wystarczy, że w poszczególnych dniach kampanii wybierzecie się na minimum 30-minutową wycieczkę wyżej wspomnianymi środkami transportu.

Po zakończeniu Kampanii, najlepsza klasa z każdej szkoły oraz grupa z przedszkola zostaną nagrodzone. Uczniowie z największą liczbą przejazdów otrzymają upominki.

Na zgłoszenia placówek czekamy do 31.03.2024. Pamiętajcie o konieczności wyznaczenia Koordynatorów Szkolnych, którzy czuwali będą nad przebiegiem Kampanii wewnątrz szkół i przedszkoli.

Chciałbyś zostać naszym Partnerem i ufundować nagrody dla jednej ze zwycięskich  grup? Czekamy na kontakt!

Zgłoszenia oraz pytania dotyczące Kampanii prosimy kierować na adres e-mail: klaudia.kowalczyk@niepolomice.eu oraz telefonicznie : (12) 250 94 30.

Regulamin Kampanii oraz zgodę na uczestnictwo znajdziecie: https://rowerowymaj.eu/do-pobrania/#dok-niepolomice-2024