Zapraszamy na szalony wieczór STAND-UP! W roli głównej, wyłącznie dla Was, sam na sam, Wojciech Pięta oraz Tomasz Machnicki!

Wojciech Pięta | wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny. Jego program to sytuacje znane nam z życia codziennego, przedstawione w krzywym zwierciadle jego spostrzeżeń i przeżyć. Problemy, które ma każde z nas i okazja by usłyszeć jakie on ma rozwiązanie. Będzie też o najważniejszych momentach w związku z dziewczyną i o tym co można zrobić z ukradzionymi 10 milionami złotych, z kim lepiej nie jeździć i dowiedzieć się czy z Tobą się nie napije.

Tomasz Machnicki | pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Później o tych trudach opowiada na scenie. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP “Tylko dla dorosłych”. Nie wygrał jeszcze żadnego konkursu i nie zdobył żadnej nagrody. Wierzy, że to się zmieni. Zna też inną osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona. Zawsze chciał dzielić się z ludźmi swoim spojrzeniem na świat. Stand-upowa scena daje mu ku temu okazję.

Zapraszamy !
20 października, sobota, godz. 20:00
Sala kinowa MCDiS, Niepołomice, ul. Zamkowa 4, wejście B
Wejście | 20 zł